• Wpisów: 561
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:45
  • Licznik odwiedzin: 177 554 / 2036 dni
 
kociak379
 
Witajcie klopsiki :*
Postanowiłam, że jednak dodam dzisiaj wpis ^^
Jak widać po tytule.. będzie dość inaczej, ale damy radę i mam nadzieję, że wpis się spodoba :')
*** *** *** *** *** *** *** ***
OPTYMIZM
Optymizmem możemy nazwać pozytywny stosunek do życia i ludzi. Każdy optymista wierzy w to iż wszystko będzie dobrze i będzie się układać.
Ale czy każdy należy do tej "grupy"? Otóż nie.. Wielu ludzi zmaga się z przeciwnością optymizmu (ale to w dalszej części postu). Zwykle Ci ludzie chodzą uśmiechnięci od ucha do ucha, cieszą się z życia i wiedzą że to jest dobre :') Dzięki temu nasze LIFE (ang.życie) staje się kolorowe.
Jak stać się optymistą? O to kilka wskazówek dla ciebie :
  1) Myśl realistycznie. Nie wmawiaj sobie że od tak z dnia na dzień zaczniesz dobrze się uczyć. Po prostu musisz wziąć się w garść i to zrobić. Nie oczekuj od innych więcej niż mogą tobie zaoferować.

  2) Bądź pozytywna, nie wracaj do przeszłości. Gdy jest źle, myśl pozytywnie a na dobre ci to wyjdzie. Pracuj nad przyszłością!

  3) Najlepiej być w każdej sytuacji sobą. Nie bierz tego, że ktoś cię nie lubi bo jesteś brzydka i chcesz się zmienić. Bądź sobą! Jesteś taka/taki najlepsza/najlepszy.

  4) Postaw sobie cel w życiu, podążaj za marzeniami i je spełniaj. Przecież warto spełniać je ♥ Jedne spełnią się szybciej, a drugie później. Ale trzeba wierzyć w ich spełnienie.

  5) Pamiętaj, że i Ty masz wady. Każdy je ma, musisz nad nimi pracować a obiecuję, że wszystko będzie dobrze. Trzeba czasu ♥

  6) Słuchaj dużo muzyki. Bo to właśnie ona pozwala nam na wiele. Dzięki niej mamy chwilę relaksu. Jest dla nas jak narkotyk- uzależnia.

  7) Pomagaj innym, ceń innych ludzi, spędzaj z nimi jak najwięcej czasu. Staraj się nie kłócić z nimi.
  8) Czytaj książki, czasopisma i inne, one mają bogaty zasób słów. Dzięki nim możemy przenieść się " w świat książki" która tak wiele może zdziałać. Następnie pojawia się uśmiech na kilka dobrych godzin.
  9) Rób to co kochasz. Nie ważne czy to sport, taniec, śpiew, aktorstwo czy nawet sprzątanie. Rób to! ♥
12938149_1705606719711224_3475763948082136635_n.jpg


PESYMIZM
Przeciwność optymizmu. Wydaje mi się, że więcej osób należy do tej "grupki" niż do optymizmu. Człowiek w tych czasach widzi wszystko w czarnych barwach. Nie potrafi cieszyć się z tego co ma. Mimo iż ma wszystko co mu potrzeba, ma rodzinę, dom, rodzeństwo itp. to nadal mu/ jej źle. Nie potrafi się z niczego cieszyć. Wiecznie dostrzega tylko ujemne strony życia.

+ TINI-Born To Shine


Teledysk jest taki sam jak do "Siempre Brilliras" <3 Waszym zdaniem która wersja bardziej wam przypadła do gustu?
"Born to Shine" czy może "Siempre Brilliras" ? Podzielcie się swoją opinią ♥

A tymczasem... zapowiada się nieźle! I can't wait ♥ !!!!
CfhzMpSUYAAIKcY.jpg


Do jakiej grupy należysz?
OPTYMISTÓW czy może PESYMISTÓW?
Ja odpowiem na to pytanie:
Należę bardziej do pesymistów :)

Dzisiaj to na tyle. Mam nadzieję, że wpis się podobał ;** Do kolejnego.
See ya!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego