Witoojcie moi mili :) ! Co tam? Jak początek wakacji? ^^
Przyznam szczerze, że pierwsze 3 dni zaczęłam na "zabawie" a teraz tylko siedzę w domu i się nudzę.. Help me! Chce wakacje jakoś wykorzystać a tu takie srutu tutu nudy, bęc! X'DD

LICZNIK ODWIEDZIN:
102 788 / 1165 dni

Dobra, dobra.. Przechodząc do dalszej, ciekawszej części wpisu.
Co prawda miałam dzisiaj napisać o Bangtanach, ale z racji takie iż wczoraj był mecz Polska-Portugalia to postanowiłam właśnie napisać co nieco na ten temacik.

Wczorajszy mecz dla Polaków zaczął się sukcesem Roberta Lewandowskiego, który strzelił bramkę już w 2 minucie spotkania. Coś niesamowitego! Polacy triumfowali, a Portugalczycy włączyli swojego ducha rywalizacji. Tak, tak. Ducha rywalizacji. Nie dali sobą pomiatać i w 33 minucie (o ile pamięć moja nie zawodzi) strzelili swojego goola. Było po 1:1.
Pragnę też przykuć do tego uwagę, że z naszej strony jak ze strony przeciwnej drużyny było niemiłosiernie sporo fauli, za które my zazwyczaj odpowiadaliśmy.
Mecz skończył się wynikiem 1:1, po czym nastąpiła 30 minutowa dogrywka, której nie wykorzystaliśmy w pełni. Pazdan opadał z sił podczas dogrywki, ale podjął się walki i grał dalej.
W dogrywce nikt nie zdobył żadnego punktu.
Zaczęły się rzuty karne...
Pierwszym zawodnikiem, który kopał piłkę do bramki był Cristiano Ronaldo- rzut trafny.
Drugim był Robert Lewandowski- rzut trafiony.
(Dalej nie pamiętam X'DD)
Oczywiście Milik również zaskoczył nas i zdobył punkt.
3 rzut naszej reprezentacji wykonywał Jakub Błaszczykowski, którego niestety nie zaliczył.

Straciliśmy szansę na wygraną. Wszystko się kiedyś skończy.
Pragnę jeszcze przypomnieć iż Kubuś był pod wpływem emocji,stresu oraz zmęczenia które mogło spowodować taką a nie inną akcje.
To nie oznacza, że przez niego nie wygraliśmy, ponieważ rzuty karne to loteria. Albo wygramy, albo nie. Nie poszczęściło się nam.
Wierni kibice Polskiej Reprezentacji zrozumieją. Inni nie koniecznie.

Rzut karny, w którym brał Błaszczykowski był błędnym przez bramkarza Portugalii.
Zarzucam zdjęcie:

Z czego Polacy domagają się powtórki. Istnieje 50% szans na kolejny mecz z Portugalią. Wierzymy mocno, że się uda i będzie powtórka!

Również chciałabym pochwalić młodego piłkarza- Bartosza Kapustkę za tak wspaniałą grę. Piękne szanse na zdobycie punktu, oby tak dalej!

Na koniec meczu chłopacy wyszli ze spuszczonymi głowami. Kuba i Łukasz obwiniali siebie za to jak to się potoczyło.
Z naszej strony nie zabrakło również łez.

Na koniec wpisu chcę podziękować za ten mecz. Za emocje, za wszystko! Dla mnie jesteście zwycięzcami i zawsze nimi byliście. Kuba to nasz bohater, który doprowadził nas tak daleko i nie powinniśmy nikogo obwiniać za spieprzenie jakiekolwiek akcji. Jesteśmy dumni! :* Widzimy się na mundialu ♥
NASI BOHATEROWIE *__*

Zapraszam również do siebie na wattpada
See ya!

Nie możesz dodać komentarza.

Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
  •

Też uważam, że Polacy dali z siebie wszystko!
    Bramkarz Portugalii miał po prostu szczęście! ;) Pazdan najlepszy !!!!

•

Oglądałam mecz, był bardzo emocjonujący! Jak dla mnie nasza reprezentacja świetnie sobie poradziła! :D
    Zapraszam do mnie! ;)

•

I tak jesteśmy zwycięzcami i bohaterami tej pięknej historii! <3 jesteśmy wielcy serduchem z nimi :D

•

Moim zdaniem byli bardzo dobrzy!
    I tak daleko zaszli, wielkie brawa :*

•

Według mnie to ten mecz trwał już za długo bo chyba 2 godziny a to wysiłek
    Portugalia też robila wszystko żeby za te faule byliśmy my odpowiedzialni (według mnie )
    A w tą powtórke meczu to wątpie że przyjadą i zagraja ten mecz jeszcze raz, sędzia powinien od razu powtórzyć ten rzut karny a nie..
    A co to bramkarza to zauważyłam że rzucał sie cały czas w jedną strone więc nie dziwie sie że strzelili gola
    Ale i tak zaszli daleko i trzeba sie z tego cieszyć ! :)
    Ja jestem dumna z naszej reprezenacji i dla mnie wygrali ❤

•

Fakt Portugalczycy są bardziej cenioną i hm.. "droższą" druzyną patrząc przez pryzmat piłkarzy, jednakże wydaje mi się że Polacy grali lepiej. A na dodatek dzięki legendarnemu golowi Roberta usłyszał motywujące słowa od Ronaldo co on jak i polacy bardzo sobie cenią

•

Powinni powtorzyc. UEFA już teraz, dzisiaj powinna dać decyzję o powtórzenie meczu i chłopcy powinni grać już w poniedzialek. Sędzia był Lewy a UEFA zwleka z podjęciem decyzji. Nasi chłopcy powinni im dać tam nieźle kazanie

•

I tak bardzo daleko zaszli to nie wina Polaków ja to bym 5 minut nie wytrzymała gdybym to ja miała grać i tak bardzo dobrze grali Portugalia miała "farta"

•

dumni po zwycięzstwie, wierni po porażce. popłakałam się na koniec. ale jestem dumna, że jestem Polką <3